Yes Trnava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

181

Yes Trnava

Yes TrnavaOverte si dostupnosť značkových predajní Yes v meste Trnava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Yes Trnava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Yes, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Yes Trnava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Yes Trnava.

Predajne Yes Trnava

Módna spoločnosť Yes prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Yes v meste Trnava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Yes sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Yes sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Yes Trnava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Yes v meste Trnava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Yes Trnava.

Mapa Yes Trnava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Yes Trnava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Yes ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Yes Trnava

Ak plánujete návštevu predajne Yes Trnava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Yes Trnava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Yes sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Yes Trnava

Yes TrnavaHľadáte bližšie informácie o značke Yes, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Yes Trnava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Yes Trnava.

Obchodné oddelenie Yes Trnava

Reklamácie Yes Trnava

Vedúci predajne Yes Trnava

Leták Yes Trnava

Už ste si prezreli najnovší leták Yes? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Yes Trnava.

Ako a kde získať leták Yes Trnava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Yes je návšteva ľubovoľnej predajne Yes Trnava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Yes Trnava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Yes Trnava?
V najnovšom letáku Yes Trnava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Yes. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Yes Trnava
Navštívili ste už niektorú z predajní Yes? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Yes v meste Trnava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Yes Trnava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Yes Trnava

Ak máte skúsenosť s predajňou Yes Trnava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Yes.

Hodnotenie a recenzie Yes Trnava

Máte na Yes Trnava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Yes a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Yes Trnava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár