Rimowa Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

136

Rimowa Žilina

Rimowa ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Rimowa v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rimowa Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rimowa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rimowa Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rimowa Žilina.

Predajne Rimowa Žilina

Módna spoločnosť Rimowa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rimowa v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rimowa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rimowa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Rimowa Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rimowa v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rimowa Žilina.

Mapa Rimowa Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rimowa Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rimowa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rimowa Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Rimowa Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rimowa Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rimowa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rimowa Žilina

Rimowa ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Rimowa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rimowa Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rimowa Žilina.

Obchodné oddelenie Rimowa Žilina

Reklamácie Rimowa Žilina

Vedúci predajne Rimowa Žilina

Leták Rimowa Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Rimowa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rimowa Žilina.

Ako a kde získať leták Rimowa Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rimowa je návšteva ľubovoľnej predajne Rimowa Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rimowa Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rimowa Žilina?
V najnovšom letáku Rimowa Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rimowa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rimowa Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Rimowa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rimowa v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rimowa Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rimowa Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Rimowa Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rimowa.

Hodnotenie a recenzie Rimowa Žilina

Máte na Rimowa Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rimowa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rimowa Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár