Rockino Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

148

Rockino Žilina

Rockino ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Rockino v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rockino Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rockino, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rockino Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rockino Žilina.

Predajne Rockino Žilina

Módna spoločnosť Rockino prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rockino v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rockino sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rockino sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Rockino Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rockino v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rockino Žilina.

Mapa Rockino Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rockino Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rockino ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rockino Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Rockino Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rockino Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rockino sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rockino Žilina

Rockino ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Rockino, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rockino Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rockino Žilina.

Obchodné oddelenie Rockino Žilina

Reklamácie Rockino Žilina

Vedúci predajne Rockino Žilina

Leták Rockino Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Rockino? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rockino Žilina.

Ako a kde získať leták Rockino Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rockino je návšteva ľubovoľnej predajne Rockino Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rockino Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rockino Žilina?
V najnovšom letáku Rockino Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rockino. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rockino Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Rockino? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rockino v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rockino Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rockino Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Rockino Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rockino.

Hodnotenie a recenzie Rockino Žilina

Máte na Rockino Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rockino a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rockino Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár