Rogelli Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

214

Rogelli Žilina

Rogelli ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Rogelli v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Rogelli Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Rogelli, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Rogelli Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Rogelli Žilina.

Predajne Rogelli Žilina

Módna spoločnosť Rogelli prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Rogelli v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Rogelli sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Rogelli sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Rogelli Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Rogelli v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Rogelli Žilina.

Mapa Rogelli Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Rogelli Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Rogelli ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Rogelli Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Rogelli Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Rogelli Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Rogelli sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Rogelli Žilina

Rogelli ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Rogelli, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Rogelli Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Rogelli Žilina.

Obchodné oddelenie Rogelli Žilina

Reklamácie Rogelli Žilina

Vedúci predajne Rogelli Žilina

Leták Rogelli Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Rogelli? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Rogelli Žilina.

Ako a kde získať leták Rogelli Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Rogelli je návšteva ľubovoľnej predajne Rogelli Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Rogelli Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Rogelli Žilina?
V najnovšom letáku Rogelli Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Rogelli. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Rogelli Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Rogelli? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Rogelli v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Rogelli Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Rogelli Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Rogelli Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Rogelli.

Hodnotenie a recenzie Rogelli Žilina

Máte na Rogelli Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Rogelli a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Rogelli Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár