Roja Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

141

Roja Žilina

Roja ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Roja v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Roja Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Roja, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Roja Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Roja Žilina.

Predajne Roja Žilina

Módna spoločnosť Roja prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Roja v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Roja sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Roja sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Roja Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Roja v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Roja Žilina.

Mapa Roja Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Roja Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Roja ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Roja Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Roja Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Roja Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Roja sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Roja Žilina

Roja ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Roja, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Roja Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Roja Žilina.

Obchodné oddelenie Roja Žilina

Reklamácie Roja Žilina

Vedúci predajne Roja Žilina

Leták Roja Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Roja? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Roja Žilina.

Ako a kde získať leták Roja Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Roja je návšteva ľubovoľnej predajne Roja Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Roja Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Roja Žilina?
V najnovšom letáku Roja Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Roja. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Roja Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Roja? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Roja v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Roja Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Roja Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Roja Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Roja.

Hodnotenie a recenzie Roja Žilina

Máte na Roja Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Roja a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Roja Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár