San Toro Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

169

San Toro Žilina

San Toro ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní San Toro v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní San Toro Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou San Toro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o San Toro Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní San Toro Žilina.

Predajne San Toro Žilina

Módna spoločnosť San Toro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu San Toro v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní San Toro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky San Toro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne San Toro Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov San Toro v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni San Toro Žilina.

Mapa San Toro Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne San Toro Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka San Toro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny San Toro Žilina

Ak plánujete návštevu predajne San Toro Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní San Toro Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne San Toro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu San Toro Žilina

San Toro ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke San Toro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu San Toro Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom San Toro Žilina.

Obchodné oddelenie San Toro Žilina

Reklamácie San Toro Žilina

Vedúci predajne San Toro Žilina

Leták San Toro Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták San Toro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku San Toro Žilina.

Ako a kde získať leták San Toro Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku San Toro je návšteva ľubovoľnej predajne San Toro Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták San Toro Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták San Toro Žilina?
V najnovšom letáku San Toro Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky San Toro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu San Toro Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní San Toro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne San Toro v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni San Toro Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou San Toro Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou San Toro Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní San Toro.

Hodnotenie a recenzie San Toro Žilina

Máte na San Toro Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou San Toro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na San Toro Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár