Sander Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

147

Sander Žilina

Sander ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sander v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sander Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sander, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sander Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sander Žilina.

Predajne Sander Žilina

Módna spoločnosť Sander prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sander v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sander sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sander sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sander Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sander v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sander Žilina.

Mapa Sander Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sander Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sander ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sander Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sander Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sander Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sander sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sander Žilina

Sander ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sander, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sander Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sander Žilina.

Obchodné oddelenie Sander Žilina

Reklamácie Sander Žilina

Vedúci predajne Sander Žilina

Leták Sander Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sander? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sander Žilina.

Ako a kde získať leták Sander Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sander je návšteva ľubovoľnej predajne Sander Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sander Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sander Žilina?
V najnovšom letáku Sander Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sander. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sander Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sander? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sander v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sander Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sander Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sander Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sander.

Hodnotenie a recenzie Sander Žilina

Máte na Sander Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sander a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sander Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár