Sandqvist Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

137

Sandqvist Žilina

Sandqvist ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sandqvist v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sandqvist Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sandqvist, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sandqvist Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sandqvist Žilina.

Predajne Sandqvist Žilina

Módna spoločnosť Sandqvist prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sandqvist v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sandqvist sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sandqvist sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sandqvist Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sandqvist v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sandqvist Žilina.

Mapa Sandqvist Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sandqvist Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sandqvist ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sandqvist Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sandqvist Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sandqvist Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sandqvist sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sandqvist Žilina

Sandqvist ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sandqvist, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sandqvist Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sandqvist Žilina.

Obchodné oddelenie Sandqvist Žilina

Reklamácie Sandqvist Žilina

Vedúci predajne Sandqvist Žilina

Leták Sandqvist Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sandqvist? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sandqvist Žilina.

Ako a kde získať leták Sandqvist Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sandqvist je návšteva ľubovoľnej predajne Sandqvist Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sandqvist Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sandqvist Žilina?
V najnovšom letáku Sandqvist Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sandqvist. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sandqvist Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sandqvist? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sandqvist v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sandqvist Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sandqvist Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sandqvist Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sandqvist.

Hodnotenie a recenzie Sandqvist Žilina

Máte na Sandqvist Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sandqvist a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sandqvist Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár