Sandro Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

143

Sandro Žilina

Sandro ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sandro v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sandro Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sandro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sandro Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sandro Žilina.

Predajne Sandro Žilina

Módna spoločnosť Sandro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sandro v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sandro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sandro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sandro Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sandro v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sandro Žilina.

Mapa Sandro Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sandro Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sandro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sandro Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sandro Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sandro Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sandro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sandro Žilina

Sandro ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sandro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sandro Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sandro Žilina.

Obchodné oddelenie Sandro Žilina

Reklamácie Sandro Žilina

Vedúci predajne Sandro Žilina

Leták Sandro Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sandro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sandro Žilina.

Ako a kde získať leták Sandro Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sandro je návšteva ľubovoľnej predajne Sandro Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sandro Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sandro Žilina?
V najnovšom letáku Sandro Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sandro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sandro Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sandro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sandro v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sandro Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sandro Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sandro Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sandro.

Hodnotenie a recenzie Sandro Žilina

Máte na Sandro Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sandro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sandro Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár