Sanetta Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

141

Sanetta Žilina

Sanetta ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sanetta v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sanetta Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sanetta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sanetta Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sanetta Žilina.

Predajne Sanetta Žilina

Módna spoločnosť Sanetta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sanetta v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sanetta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sanetta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sanetta Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sanetta v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sanetta Žilina.

Mapa Sanetta Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sanetta Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sanetta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sanetta Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sanetta Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sanetta Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sanetta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sanetta Žilina

Sanetta ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sanetta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sanetta Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sanetta Žilina.

Obchodné oddelenie Sanetta Žilina

Reklamácie Sanetta Žilina

Vedúci predajne Sanetta Žilina

Leták Sanetta Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sanetta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sanetta Žilina.

Ako a kde získať leták Sanetta Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sanetta je návšteva ľubovoľnej predajne Sanetta Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sanetta Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sanetta Žilina?
V najnovšom letáku Sanetta Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sanetta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sanetta Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sanetta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sanetta v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sanetta Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sanetta Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sanetta Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sanetta.

Hodnotenie a recenzie Sanetta Žilina

Máte na Sanetta Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sanetta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sanetta Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár