Sassa Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

139

Sassa Žilina

Sassa ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sassa v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sassa Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sassa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sassa Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sassa Žilina.

Predajne Sassa Žilina

Módna spoločnosť Sassa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sassa v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sassa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sassa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sassa Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sassa v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sassa Žilina.

Mapa Sassa Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sassa Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sassa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sassa Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sassa Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sassa Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sassa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sassa Žilina

Sassa ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sassa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sassa Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sassa Žilina.

Obchodné oddelenie Sassa Žilina

Reklamácie Sassa Žilina

Vedúci predajne Sassa Žilina

Leták Sassa Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sassa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sassa Žilina.

Ako a kde získať leták Sassa Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sassa je návšteva ľubovoľnej predajne Sassa Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sassa Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sassa Žilina?
V najnovšom letáku Sassa Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sassa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sassa Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sassa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sassa v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sassa Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sassa Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sassa Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sassa.

Hodnotenie a recenzie Sassa Žilina

Máte na Sassa Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sassa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sassa Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár