Sassetti Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

126

Sassetti Žilina

Sassetti ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sassetti v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sassetti Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sassetti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sassetti Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sassetti Žilina.

Predajne Sassetti Žilina

Módna spoločnosť Sassetti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sassetti v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sassetti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sassetti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sassetti Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sassetti v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sassetti Žilina.

Mapa Sassetti Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sassetti Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sassetti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sassetti Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sassetti Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sassetti Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sassetti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sassetti Žilina

Sassetti ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sassetti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sassetti Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sassetti Žilina.

Obchodné oddelenie Sassetti Žilina

Reklamácie Sassetti Žilina

Vedúci predajne Sassetti Žilina

Leták Sassetti Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sassetti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sassetti Žilina.

Ako a kde získať leták Sassetti Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sassetti je návšteva ľubovoľnej predajne Sassetti Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sassetti Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sassetti Žilina?
V najnovšom letáku Sassetti Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sassetti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sassetti Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sassetti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sassetti v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sassetti Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sassetti Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sassetti Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sassetti.

Hodnotenie a recenzie Sassetti Žilina

Máte na Sassetti Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sassetti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sassetti Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár