SASSOFONO Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

127

SASSOFONO Žilina

SASSOFONO ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní SASSOFONO v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SASSOFONO Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SASSOFONO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SASSOFONO Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SASSOFONO Žilina.

Predajne SASSOFONO Žilina

Módna spoločnosť SASSOFONO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SASSOFONO v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SASSOFONO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SASSOFONO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne SASSOFONO Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SASSOFONO v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SASSOFONO Žilina.

Mapa SASSOFONO Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne SASSOFONO Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SASSOFONO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SASSOFONO Žilina

Ak plánujete návštevu predajne SASSOFONO Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SASSOFONO Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SASSOFONO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SASSOFONO Žilina

SASSOFONO ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke SASSOFONO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SASSOFONO Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SASSOFONO Žilina.

Obchodné oddelenie SASSOFONO Žilina

Reklamácie SASSOFONO Žilina

Vedúci predajne SASSOFONO Žilina

Leták SASSOFONO Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták SASSOFONO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SASSOFONO Žilina.

Ako a kde získať leták SASSOFONO Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SASSOFONO je návšteva ľubovoľnej predajne SASSOFONO Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SASSOFONO Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SASSOFONO Žilina?
V najnovšom letáku SASSOFONO Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SASSOFONO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SASSOFONO Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní SASSOFONO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SASSOFONO v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SASSOFONO Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SASSOFONO Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou SASSOFONO Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SASSOFONO.

Hodnotenie a recenzie SASSOFONO Žilina

Máte na SASSOFONO Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SASSOFONO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SASSOFONO Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár