Savolis Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

137

Savolis Žilina

Savolis ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Savolis v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Savolis Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Savolis, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Savolis Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Savolis Žilina.

Predajne Savolis Žilina

Módna spoločnosť Savolis prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Savolis v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Savolis sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Savolis sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Savolis Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Savolis v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Savolis Žilina.

Mapa Savolis Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Savolis Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Savolis ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Savolis Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Savolis Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Savolis Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Savolis sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Savolis Žilina

Savolis ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Savolis, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Savolis Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Savolis Žilina.

Obchodné oddelenie Savolis Žilina

Reklamácie Savolis Žilina

Vedúci predajne Savolis Žilina

Leták Savolis Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Savolis? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Savolis Žilina.

Ako a kde získať leták Savolis Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Savolis je návšteva ľubovoľnej predajne Savolis Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Savolis Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Savolis Žilina?
V najnovšom letáku Savolis Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Savolis. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Savolis Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Savolis? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Savolis v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Savolis Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Savolis Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Savolis Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Savolis.

Hodnotenie a recenzie Savolis Žilina

Máte na Savolis Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Savolis a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Savolis Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár