Scandinavia Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

174

Scandinavia Žilina

Scandinavia ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Scandinavia v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Scandinavia Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Scandinavia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Scandinavia Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Scandinavia Žilina.

Predajne Scandinavia Žilina

Módna spoločnosť Scandinavia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Scandinavia v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Scandinavia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Scandinavia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Scandinavia Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Scandinavia v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Scandinavia Žilina.

Mapa Scandinavia Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Scandinavia Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Scandinavia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Scandinavia Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Scandinavia Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Scandinavia Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Scandinavia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Scandinavia Žilina

Scandinavia ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Scandinavia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Scandinavia Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Scandinavia Žilina.

Obchodné oddelenie Scandinavia Žilina

Reklamácie Scandinavia Žilina

Vedúci predajne Scandinavia Žilina

Leták Scandinavia Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Scandinavia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Scandinavia Žilina.

Ako a kde získať leták Scandinavia Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Scandinavia je návšteva ľubovoľnej predajne Scandinavia Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Scandinavia Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Scandinavia Žilina?
V najnovšom letáku Scandinavia Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Scandinavia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Scandinavia Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Scandinavia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Scandinavia v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Scandinavia Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Scandinavia Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Scandinavia Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Scandinavia.

Hodnotenie a recenzie Scandinavia Žilina

Máte na Scandinavia Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Scandinavia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Scandinavia Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár