Schirme Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

167

Schirme Žilina

Schirme ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Schirme v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Schirme Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Schirme, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Schirme Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Schirme Žilina.

Predajne Schirme Žilina

Módna spoločnosť Schirme prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Schirme v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Schirme sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Schirme sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Schirme Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Schirme v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Schirme Žilina.

Mapa Schirme Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Schirme Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Schirme ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Schirme Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Schirme Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Schirme Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Schirme sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Schirme Žilina

Schirme ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Schirme, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Schirme Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Schirme Žilina.

Obchodné oddelenie Schirme Žilina

Reklamácie Schirme Žilina

Vedúci predajne Schirme Žilina

Leták Schirme Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Schirme? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Schirme Žilina.

Ako a kde získať leták Schirme Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Schirme je návšteva ľubovoľnej predajne Schirme Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Schirme Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Schirme Žilina?
V najnovšom letáku Schirme Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Schirme. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Schirme Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Schirme? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Schirme v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Schirme Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Schirme Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Schirme Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Schirme.

Hodnotenie a recenzie Schirme Žilina

Máte na Schirme Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Schirme a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Schirme Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár