Schleich Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

193

Schleich Žilina

Schleich ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Schleich v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Schleich Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Schleich, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Schleich Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Schleich Žilina.

Predajne Schleich Žilina

Módna spoločnosť Schleich prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Schleich v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Schleich sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Schleich sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Schleich Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Schleich v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Schleich Žilina.

Mapa Schleich Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Schleich Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Schleich ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Schleich Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Schleich Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Schleich Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Schleich sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Schleich Žilina

Schleich ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Schleich, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Schleich Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Schleich Žilina.

Obchodné oddelenie Schleich Žilina

Reklamácie Schleich Žilina

Vedúci predajne Schleich Žilina

Leták Schleich Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Schleich? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Schleich Žilina.

Ako a kde získať leták Schleich Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Schleich je návšteva ľubovoľnej predajne Schleich Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Schleich Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Schleich Žilina?
V najnovšom letáku Schleich Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Schleich. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Schleich Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Schleich? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Schleich v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Schleich Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Schleich Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Schleich Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Schleich.

Hodnotenie a recenzie Schleich Žilina

Máte na Schleich Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Schleich a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Schleich Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár