Scout Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

141

Scout Žilina

Scout ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Scout v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Scout Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Scout, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Scout Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Scout Žilina.

Predajne Scout Žilina

Módna spoločnosť Scout prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Scout v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Scout sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Scout sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Scout Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Scout v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Scout Žilina.

Mapa Scout Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Scout Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Scout ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Scout Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Scout Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Scout Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Scout sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Scout Žilina

Scout ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Scout, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Scout Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Scout Žilina.

Obchodné oddelenie Scout Žilina

Reklamácie Scout Žilina

Vedúci predajne Scout Žilina

Leták Scout Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Scout? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Scout Žilina.

Ako a kde získať leták Scout Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Scout je návšteva ľubovoľnej predajne Scout Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Scout Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Scout Žilina?
V najnovšom letáku Scout Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Scout. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Scout Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Scout? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Scout v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Scout Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Scout Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Scout Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Scout.

Hodnotenie a recenzie Scout Žilina

Máte na Scout Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Scout a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Scout Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár