Silver Star Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

175

Silver Star Žilina

Silver Star ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Silver Star v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Silver Star Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Silver Star, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Silver Star Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Silver Star Žilina.

Predajne Silver Star Žilina

Módna spoločnosť Silver Star prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Silver Star v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Silver Star sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Silver Star sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Silver Star Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Silver Star v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Silver Star Žilina.

Mapa Silver Star Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Silver Star Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Silver Star ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Silver Star Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Silver Star Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Silver Star Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Silver Star sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Silver Star Žilina

Silver Star ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Silver Star, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Silver Star Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Silver Star Žilina.

Obchodné oddelenie Silver Star Žilina

Reklamácie Silver Star Žilina

Vedúci predajne Silver Star Žilina

Leták Silver Star Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Silver Star? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Silver Star Žilina.

Ako a kde získať leták Silver Star Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Silver Star je návšteva ľubovoľnej predajne Silver Star Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Silver Star Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Silver Star Žilina?
V najnovšom letáku Silver Star Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Silver Star. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Silver Star Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Silver Star? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Silver Star v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Silver Star Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Silver Star Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Silver Star Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Silver Star.

Hodnotenie a recenzie Silver Star Žilina

Máte na Silver Star Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Silver Star a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Silver Star Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár