SIX Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

812

SIX Žilina

SIX ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní SIX v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SIX Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SIX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SIX Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SIX Žilina.

Predajne SIX Žilina

Módna spoločnosť SIX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SIX v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SIX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SIX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne SIX Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SIX v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SIX Žilina.

Mapa SIX Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne SIX Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SIX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SIX Žilina

Ak plánujete návštevu predajne SIX Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SIX Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SIX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SIX Žilina

SIX ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke SIX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SIX Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SIX Žilina.

Obchodné oddelenie SIX Žilina

Reklamácie SIX Žilina

Vedúci predajne SIX Žilina

Leták SIX Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták SIX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SIX Žilina.

Ako a kde získať leták SIX Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SIX je návšteva ľubovoľnej predajne SIX Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SIX Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SIX Žilina?
V najnovšom letáku SIX Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SIX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SIX Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní SIX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SIX v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SIX Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SIX Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou SIX Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SIX.

Hodnotenie a recenzie SIX Žilina

Máte na SIX Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SIX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SIX Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár