Skechers Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

177

Skechers Žilina

Skechers ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Skechers v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Skechers Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Skechers, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Skechers Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Skechers Žilina.

Predajne Skechers Žilina

Módna spoločnosť Skechers prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Skechers v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Skechers sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Skechers sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Skechers Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Skechers v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Skechers Žilina.

Mapa Skechers Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Skechers Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Skechers ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Skechers Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Skechers Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Skechers Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Skechers sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Skechers Žilina

Skechers ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Skechers, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Skechers Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Skechers Žilina.

Obchodné oddelenie Skechers Žilina

Reklamácie Skechers Žilina

Vedúci predajne Skechers Žilina

Leták Skechers Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Skechers? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Skechers Žilina.

Ako a kde získať leták Skechers Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Skechers je návšteva ľubovoľnej predajne Skechers Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Skechers Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Skechers Žilina?
V najnovšom letáku Skechers Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Skechers. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Skechers Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Skechers? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Skechers v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Skechers Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Skechers Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Skechers Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Skechers.

Hodnotenie a recenzie Skechers Žilina

Máte na Skechers Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Skechers a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Skechers Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár