Slovenka Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

568

Slovenka Žilina

Slovenka ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Slovenka v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Slovenka Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Slovenka, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Slovenka Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Slovenka Žilina.

Predajne Slovenka Žilina

Módna spoločnosť Slovenka prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Slovenka v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Slovenka sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Slovenka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Slovenka Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Slovenka v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Slovenka Žilina.

Mapa Slovenka Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Slovenka Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Slovenka ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Slovenka Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Slovenka Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Slovenka Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Slovenka sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Slovenka Žilina

Slovenka ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Slovenka, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Slovenka Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Slovenka Žilina.

Obchodné oddelenie Slovenka Žilina

Reklamácie Slovenka Žilina

Vedúci predajne Slovenka Žilina

Leták Slovenka Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Slovenka? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Slovenka Žilina.

Ako a kde získať leták Slovenka Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Slovenka je návšteva ľubovoľnej predajne Slovenka Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Slovenka Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Slovenka Žilina?
V najnovšom letáku Slovenka Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Slovenka. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Slovenka Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Slovenka? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Slovenka v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Slovenka Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Slovenka Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Slovenka Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Slovenka.

Hodnotenie a recenzie Slovenka Žilina

Máte na Slovenka Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Slovenka a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Slovenka Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár