Solida Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

142

Solida Žilina

Solida ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Solida v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Solida Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Solida, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Solida Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Solida Žilina.

Predajne Solida Žilina

Módna spoločnosť Solida prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Solida v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Solida sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Solida sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Solida Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Solida v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Solida Žilina.

Mapa Solida Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Solida Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Solida ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Solida Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Solida Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Solida Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Solida sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Solida Žilina

Solida ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Solida, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Solida Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Solida Žilina.

Obchodné oddelenie Solida Žilina

Reklamácie Solida Žilina

Vedúci predajne Solida Žilina

Leták Solida Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Solida? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Solida Žilina.

Ako a kde získať leták Solida Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Solida je návšteva ľubovoľnej predajne Solida Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Solida Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Solida Žilina?
V najnovšom letáku Solida Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Solida. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Solida Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Solida? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Solida v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Solida Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Solida Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Solida Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Solida.

Hodnotenie a recenzie Solida Žilina

Máte na Solida Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Solida a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Solida Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár