Sorbet Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

143

Sorbet Žilina

Sorbet ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sorbet v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sorbet Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sorbet, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sorbet Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sorbet Žilina.

Predajne Sorbet Žilina

Módna spoločnosť Sorbet prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sorbet v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sorbet sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sorbet sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sorbet Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sorbet v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sorbet Žilina.

Mapa Sorbet Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sorbet Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sorbet ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sorbet Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sorbet Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sorbet Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sorbet sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sorbet Žilina

Sorbet ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sorbet, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sorbet Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sorbet Žilina.

Obchodné oddelenie Sorbet Žilina

Reklamácie Sorbet Žilina

Vedúci predajne Sorbet Žilina

Leták Sorbet Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sorbet? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sorbet Žilina.

Ako a kde získať leták Sorbet Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sorbet je návšteva ľubovoľnej predajne Sorbet Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sorbet Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sorbet Žilina?
V najnovšom letáku Sorbet Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sorbet. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sorbet Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sorbet? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sorbet v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sorbet Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sorbet Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sorbet Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sorbet.

Hodnotenie a recenzie Sorbet Žilina

Máte na Sorbet Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sorbet a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sorbet Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár