Sportalm Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

254

Sportalm Žilina

Sportalm ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Sportalm v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sportalm Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sportalm, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sportalm Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sportalm Žilina.

Predajne Sportalm Žilina

Módna spoločnosť Sportalm prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sportalm v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sportalm sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sportalm sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Sportalm Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sportalm v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sportalm Žilina.

Mapa Sportalm Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sportalm Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sportalm ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sportalm Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Sportalm Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sportalm Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sportalm sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sportalm Žilina

Sportalm ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Sportalm, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sportalm Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sportalm Žilina.

Obchodné oddelenie Sportalm Žilina

Reklamácie Sportalm Žilina

Vedúci predajne Sportalm Žilina

Leták Sportalm Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Sportalm? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sportalm Žilina.

Ako a kde získať leták Sportalm Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sportalm je návšteva ľubovoľnej predajne Sportalm Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sportalm Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sportalm Žilina?
V najnovšom letáku Sportalm Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sportalm. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sportalm Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Sportalm? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sportalm v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sportalm Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sportalm Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Sportalm Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sportalm.

Hodnotenie a recenzie Sportalm Žilina

Máte na Sportalm Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sportalm a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sportalm Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár