SportsDirect Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 330

SportsDirect Žilina

SportsDirect ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní SportsDirect v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SportsDirect Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SportsDirect, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SportsDirect Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SportsDirect Žilina.

Predajne SportsDirect Žilina

Módna spoločnosť SportsDirect prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SportsDirect v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SportsDirect sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SportsDirect sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne SportsDirect Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SportsDirect v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SportsDirect Žilina.

Mapa SportsDirect Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne SportsDirect Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SportsDirect ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SportsDirect Žilina

Ak plánujete návštevu predajne SportsDirect Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SportsDirect Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SportsDirect sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SportsDirect Žilina

SportsDirect ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke SportsDirect, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SportsDirect Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SportsDirect Žilina.

Obchodné oddelenie SportsDirect Žilina

Reklamácie SportsDirect Žilina

Vedúci predajne SportsDirect Žilina

Leták SportsDirect Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták SportsDirect? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SportsDirect Žilina.

Ako a kde získať leták SportsDirect Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SportsDirect je návšteva ľubovoľnej predajne SportsDirect Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SportsDirect Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SportsDirect Žilina?
V najnovšom letáku SportsDirect Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SportsDirect. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SportsDirect Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní SportsDirect? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SportsDirect v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SportsDirect Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SportsDirect Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou SportsDirect Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SportsDirect.

Hodnotenie a recenzie SportsDirect Žilina

Máte na SportsDirect Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SportsDirect a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SportsDirect Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár