Szaleo Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

134

Szaleo Žilina

Szaleo ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Szaleo v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Szaleo Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Szaleo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Szaleo Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Szaleo Žilina.

Predajne Szaleo Žilina

Módna spoločnosť Szaleo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Szaleo v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Szaleo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Szaleo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Szaleo Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Szaleo v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Szaleo Žilina.

Mapa Szaleo Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Szaleo Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Szaleo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Szaleo Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Szaleo Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Szaleo Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Szaleo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Szaleo Žilina

Szaleo ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Szaleo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Szaleo Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Szaleo Žilina.

Obchodné oddelenie Szaleo Žilina

Reklamácie Szaleo Žilina

Vedúci predajne Szaleo Žilina

Leták Szaleo Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Szaleo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Szaleo Žilina.

Ako a kde získať leták Szaleo Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Szaleo je návšteva ľubovoľnej predajne Szaleo Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Szaleo Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Szaleo Žilina?
V najnovšom letáku Szaleo Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Szaleo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Szaleo Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Szaleo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Szaleo v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Szaleo Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Szaleo Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Szaleo Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Szaleo.

Hodnotenie a recenzie Szaleo Žilina

Máte na Szaleo Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Szaleo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Szaleo Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár