Tchibo Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

257

Tchibo Žilina

Tchibo ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Tchibo v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tchibo Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tchibo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tchibo Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tchibo Žilina.

Predajne Tchibo Žilina

Módna spoločnosť Tchibo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tchibo v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tchibo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tchibo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tchibo Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tchibo v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tchibo Žilina.

Mapa Tchibo Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tchibo Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tchibo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tchibo Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Tchibo Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tchibo Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tchibo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tchibo Žilina

Tchibo ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Tchibo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tchibo Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tchibo Žilina.

Obchodné oddelenie Tchibo Žilina

Reklamácie Tchibo Žilina

Vedúci predajne Tchibo Žilina

Leták Tchibo Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Tchibo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tchibo Žilina.

Ako a kde získať leták Tchibo Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tchibo je návšteva ľubovoľnej predajne Tchibo Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tchibo Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tchibo Žilina?
V najnovšom letáku Tchibo Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tchibo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tchibo Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Tchibo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tchibo v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tchibo Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tchibo Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Tchibo Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tchibo.

Hodnotenie a recenzie Tchibo Žilina

Máte na Tchibo Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tchibo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tchibo Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár