TE Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

126

TE Žilina

TE ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní TE v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TE Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TE, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TE Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TE Žilina.

Predajne TE Žilina

Módna spoločnosť TE prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TE v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TE sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TE sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne TE Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TE v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TE Žilina.

Mapa TE Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne TE Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TE ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TE Žilina

Ak plánujete návštevu predajne TE Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TE Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TE sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TE Žilina

TE ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke TE, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TE Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TE Žilina.

Obchodné oddelenie TE Žilina

Reklamácie TE Žilina

Vedúci predajne TE Žilina

Leták TE Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták TE? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TE Žilina.

Ako a kde získať leták TE Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TE je návšteva ľubovoľnej predajne TE Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TE Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TE Žilina?
V najnovšom letáku TE Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TE. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TE Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní TE? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TE v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TE Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TE Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou TE Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TE.

Hodnotenie a recenzie TE Žilina

Máte na TE Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TE a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TE Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár