Telstar Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

151

Telstar Žilina

Telstar ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Telstar v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Telstar Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Telstar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Telstar Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Telstar Žilina.

Predajne Telstar Žilina

Módna spoločnosť Telstar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Telstar v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Telstar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Telstar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Telstar Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Telstar v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Telstar Žilina.

Mapa Telstar Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Telstar Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Telstar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Telstar Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Telstar Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Telstar Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Telstar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Telstar Žilina

Telstar ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Telstar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Telstar Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Telstar Žilina.

Obchodné oddelenie Telstar Žilina

Reklamácie Telstar Žilina

Vedúci predajne Telstar Žilina

Leták Telstar Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Telstar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Telstar Žilina.

Ako a kde získať leták Telstar Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Telstar je návšteva ľubovoľnej predajne Telstar Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Telstar Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Telstar Žilina?
V najnovšom letáku Telstar Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Telstar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Telstar Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Telstar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Telstar v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Telstar Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Telstar Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Telstar Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Telstar.

Hodnotenie a recenzie Telstar Žilina

Máte na Telstar Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Telstar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Telstar Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár