Tempish Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

131

Tempish Žilina

Tempish ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Tempish v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tempish Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tempish, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tempish Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tempish Žilina.

Predajne Tempish Žilina

Módna spoločnosť Tempish prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tempish v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tempish sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tempish sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tempish Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tempish v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tempish Žilina.

Mapa Tempish Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tempish Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tempish ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tempish Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Tempish Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tempish Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tempish sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tempish Žilina

Tempish ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Tempish, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tempish Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tempish Žilina.

Obchodné oddelenie Tempish Žilina

Reklamácie Tempish Žilina

Vedúci predajne Tempish Žilina

Leták Tempish Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Tempish? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tempish Žilina.

Ako a kde získať leták Tempish Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tempish je návšteva ľubovoľnej predajne Tempish Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tempish Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tempish Žilina?
V najnovšom letáku Tempish Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tempish. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tempish Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Tempish? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tempish v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tempish Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tempish Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Tempish Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tempish.

Hodnotenie a recenzie Tempish Žilina

Máte na Tempish Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tempish a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tempish Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár