Teno Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

161

Teno Žilina

Teno ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Teno v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Teno Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Teno, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Teno Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Teno Žilina.

Predajne Teno Žilina

Módna spoločnosť Teno prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Teno v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Teno sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Teno sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Teno Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Teno v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Teno Žilina.

Mapa Teno Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Teno Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Teno ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Teno Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Teno Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Teno Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Teno sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Teno Žilina

Teno ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Teno, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Teno Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Teno Žilina.

Obchodné oddelenie Teno Žilina

Reklamácie Teno Žilina

Vedúci predajne Teno Žilina

Leták Teno Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Teno? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Teno Žilina.

Ako a kde získať leták Teno Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Teno je návšteva ľubovoľnej predajne Teno Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Teno Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Teno Žilina?
V najnovšom letáku Teno Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Teno. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Teno Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Teno? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Teno v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Teno Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Teno Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Teno Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Teno.

Hodnotenie a recenzie Teno Žilina

Máte na Teno Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Teno a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Teno Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár