Tessoro Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

150

Tessoro Žilina

Tessoro ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Tessoro v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tessoro Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tessoro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tessoro Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tessoro Žilina.

Predajne Tessoro Žilina

Módna spoločnosť Tessoro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tessoro v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tessoro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tessoro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tessoro Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tessoro v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tessoro Žilina.

Mapa Tessoro Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tessoro Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tessoro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tessoro Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Tessoro Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tessoro Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tessoro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tessoro Žilina

Tessoro ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Tessoro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tessoro Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tessoro Žilina.

Obchodné oddelenie Tessoro Žilina

Reklamácie Tessoro Žilina

Vedúci predajne Tessoro Žilina

Leták Tessoro Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Tessoro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tessoro Žilina.

Ako a kde získať leták Tessoro Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tessoro je návšteva ľubovoľnej predajne Tessoro Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tessoro Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tessoro Žilina?
V najnovšom letáku Tessoro Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tessoro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tessoro Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Tessoro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tessoro v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tessoro Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tessoro Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Tessoro Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tessoro.

Hodnotenie a recenzie Tessoro Žilina

Máte na Tessoro Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tessoro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tessoro Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár