Tezenis Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

252

Tezenis Žilina

Tezenis ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Tezenis v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tezenis Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tezenis, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tezenis Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tezenis Žilina.

Predajne Tezenis Žilina

Módna spoločnosť Tezenis prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tezenis v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tezenis sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tezenis sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tezenis Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tezenis v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tezenis Žilina.

Mapa Tezenis Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tezenis Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tezenis ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tezenis Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Tezenis Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tezenis Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tezenis sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tezenis Žilina

Tezenis ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Tezenis, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tezenis Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tezenis Žilina.

Obchodné oddelenie Tezenis Žilina

Reklamácie Tezenis Žilina

Vedúci predajne Tezenis Žilina

Leták Tezenis Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Tezenis? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tezenis Žilina.

Ako a kde získať leták Tezenis Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tezenis je návšteva ľubovoľnej predajne Tezenis Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tezenis Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tezenis Žilina?
V najnovšom letáku Tezenis Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tezenis. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tezenis Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Tezenis? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tezenis v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tezenis Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tezenis Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Tezenis Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tezenis.

Hodnotenie a recenzie Tezenis Žilina

Máte na Tezenis Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tezenis a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tezenis Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár