Thalia Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

143

Thalia Žilina

Thalia ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Thalia v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Thalia Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Thalia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Thalia Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Thalia Žilina.

Predajne Thalia Žilina

Módna spoločnosť Thalia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Thalia v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Thalia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Thalia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Thalia Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Thalia v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Thalia Žilina.

Mapa Thalia Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Thalia Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Thalia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Thalia Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Thalia Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Thalia Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Thalia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Thalia Žilina

Thalia ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Thalia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Thalia Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Thalia Žilina.

Obchodné oddelenie Thalia Žilina

Reklamácie Thalia Žilina

Vedúci predajne Thalia Žilina

Leták Thalia Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Thalia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Thalia Žilina.

Ako a kde získať leták Thalia Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Thalia je návšteva ľubovoľnej predajne Thalia Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Thalia Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Thalia Žilina?
V najnovšom letáku Thalia Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Thalia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Thalia Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Thalia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Thalia v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Thalia Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Thalia Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Thalia Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Thalia.

Hodnotenie a recenzie Thalia Žilina

Máte na Thalia Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Thalia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Thalia Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár