The Bridge Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

146

The Bridge Žilina

The Bridge ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní The Bridge v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní The Bridge Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou The Bridge, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o The Bridge Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní The Bridge Žilina.

Predajne The Bridge Žilina

Módna spoločnosť The Bridge prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu The Bridge v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní The Bridge sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky The Bridge sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne The Bridge Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov The Bridge v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni The Bridge Žilina.

Mapa The Bridge Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne The Bridge Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka The Bridge ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny The Bridge Žilina

Ak plánujete návštevu predajne The Bridge Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní The Bridge Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne The Bridge sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu The Bridge Žilina

The Bridge ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke The Bridge, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu The Bridge Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom The Bridge Žilina.

Obchodné oddelenie The Bridge Žilina

Reklamácie The Bridge Žilina

Vedúci predajne The Bridge Žilina

Leták The Bridge Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták The Bridge? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku The Bridge Žilina.

Ako a kde získať leták The Bridge Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku The Bridge je návšteva ľubovoľnej predajne The Bridge Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták The Bridge Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták The Bridge Žilina?
V najnovšom letáku The Bridge Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky The Bridge. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu The Bridge Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní The Bridge? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne The Bridge v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni The Bridge Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou The Bridge Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou The Bridge Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní The Bridge.

Hodnotenie a recenzie The Bridge Žilina

Máte na The Bridge Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou The Bridge a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na The Bridge Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár