Time Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

152

Time Žilina

Time ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Time v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Time Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Time, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Time Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Time Žilina.

Predajne Time Žilina

Módna spoločnosť Time prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Time v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Time sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Time sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Time Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Time v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Time Žilina.

Mapa Time Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Time Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Time ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Time Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Time Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Time Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Time sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Time Žilina

Time ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Time, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Time Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Time Žilina.

Obchodné oddelenie Time Žilina

Reklamácie Time Žilina

Vedúci predajne Time Žilina

Leták Time Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Time? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Time Žilina.

Ako a kde získať leták Time Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Time je návšteva ľubovoľnej predajne Time Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Time Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Time Žilina?
V najnovšom letáku Time Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Time. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Time Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Time? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Time v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Time Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Time Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Time Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Time.

Hodnotenie a recenzie Time Žilina

Máte na Time Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Time a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Time Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár