TK Maxx Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

289

TK Maxx Žilina

TK Maxx ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní TK Maxx v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TK Maxx Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TK Maxx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TK Maxx Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TK Maxx Žilina.

Predajne TK Maxx Žilina

Módna spoločnosť TK Maxx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TK Maxx v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TK Maxx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TK Maxx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne TK Maxx Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TK Maxx v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TK Maxx Žilina.

Mapa TK Maxx Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne TK Maxx Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TK Maxx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TK Maxx Žilina

Ak plánujete návštevu predajne TK Maxx Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TK Maxx Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TK Maxx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TK Maxx Žilina

TK Maxx ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke TK Maxx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TK Maxx Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TK Maxx Žilina.

Obchodné oddelenie TK Maxx Žilina

Reklamácie TK Maxx Žilina

Vedúci predajne TK Maxx Žilina

Leták TK Maxx Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták TK Maxx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TK Maxx Žilina.

Ako a kde získať leták TK Maxx Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TK Maxx je návšteva ľubovoľnej predajne TK Maxx Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TK Maxx Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TK Maxx Žilina?
V najnovšom letáku TK Maxx Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TK Maxx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TK Maxx Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní TK Maxx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TK Maxx v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TK Maxx Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TK Maxx Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou TK Maxx Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TK Maxx.

Hodnotenie a recenzie TK Maxx Žilina

Máte na TK Maxx Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TK Maxx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TK Maxx Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár