Tod’s Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

167

Tod's Žilina

Tod's ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Tod's v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tod's Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tod's, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tod's Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tod's Žilina.

Predajne Tod's Žilina

Módna spoločnosť Tod's prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tod's v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tod's sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tod's sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Tod's Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tod's v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tod's Žilina.

Mapa Tod's Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tod's Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tod's ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tod's Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Tod's Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tod's Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tod's sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tod's Žilina

Tod's ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Tod's, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tod's Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tod's Žilina.

Obchodné oddelenie Tod's Žilina

Reklamácie Tod's Žilina

Vedúci predajne Tod's Žilina

Leták Tod's Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Tod's? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tod's Žilina.

Ako a kde získať leták Tod's Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tod's je návšteva ľubovoľnej predajne Tod's Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tod's Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tod's Žilina?
V najnovšom letáku Tod's Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tod's. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tod's Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Tod's? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tod's v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tod's Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tod's Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Tod's Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tod's.

Hodnotenie a recenzie Tod's Žilina

Máte na Tod's Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tod's a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tod's Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár