Toms Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

151

Toms Žilina

Toms ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Toms v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Toms Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Toms, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Toms Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Toms Žilina.

Predajne Toms Žilina

Módna spoločnosť Toms prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Toms v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Toms sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Toms sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Toms Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Toms v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Toms Žilina.

Mapa Toms Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Toms Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Toms ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Toms Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Toms Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Toms Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Toms sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Toms Žilina

Toms ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Toms, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Toms Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Toms Žilina.

Obchodné oddelenie Toms Žilina

Reklamácie Toms Žilina

Vedúci predajne Toms Žilina

Leták Toms Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Toms? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Toms Žilina.

Ako a kde získať leták Toms Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Toms je návšteva ľubovoľnej predajne Toms Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Toms Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Toms Žilina?
V najnovšom letáku Toms Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Toms. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Toms Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Toms? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Toms v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Toms Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Toms Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Toms Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Toms.

Hodnotenie a recenzie Toms Žilina

Máte na Toms Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Toms a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Toms Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár