TONI Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

134

TONI Žilina

TONI ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní TONI v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TONI Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TONI, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TONI Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TONI Žilina.

Predajne TONI Žilina

Módna spoločnosť TONI prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TONI v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TONI sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TONI sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne TONI Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TONI v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TONI Žilina.

Mapa TONI Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne TONI Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TONI ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TONI Žilina

Ak plánujete návštevu predajne TONI Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TONI Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TONI sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TONI Žilina

TONI ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke TONI, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TONI Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TONI Žilina.

Obchodné oddelenie TONI Žilina

Reklamácie TONI Žilina

Vedúci predajne TONI Žilina

Leták TONI Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták TONI? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TONI Žilina.

Ako a kde získať leták TONI Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TONI je návšteva ľubovoľnej predajne TONI Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TONI Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TONI Žilina?
V najnovšom letáku TONI Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TONI. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TONI Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní TONI? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TONI v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TONI Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TONI Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou TONI Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TONI.

Hodnotenie a recenzie TONI Žilina

Máte na TONI Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TONI a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TONI Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár