Trekmates Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

149

Trekmates Žilina

Trekmates ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Trekmates v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Trekmates Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Trekmates, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Trekmates Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Trekmates Žilina.

Predajne Trekmates Žilina

Módna spoločnosť Trekmates prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Trekmates v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Trekmates sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Trekmates sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Trekmates Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Trekmates v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Trekmates Žilina.

Mapa Trekmates Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Trekmates Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Trekmates ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Trekmates Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Trekmates Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Trekmates Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Trekmates sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Trekmates Žilina

Trekmates ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Trekmates, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Trekmates Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Trekmates Žilina.

Obchodné oddelenie Trekmates Žilina

Reklamácie Trekmates Žilina

Vedúci predajne Trekmates Žilina

Leták Trekmates Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Trekmates? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Trekmates Žilina.

Ako a kde získať leták Trekmates Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Trekmates je návšteva ľubovoľnej predajne Trekmates Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Trekmates Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Trekmates Žilina?
V najnovšom letáku Trekmates Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Trekmates. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Trekmates Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Trekmates? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Trekmates v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Trekmates Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Trekmates Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Trekmates Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Trekmates.

Hodnotenie a recenzie Trekmates Žilina

Máte na Trekmates Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Trekmates a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Trekmates Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár