Trimm Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

158

Trimm Žilina

Trimm ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Trimm v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Trimm Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Trimm, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Trimm Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Trimm Žilina.

Predajne Trimm Žilina

Módna spoločnosť Trimm prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Trimm v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Trimm sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Trimm sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Trimm Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Trimm v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Trimm Žilina.

Mapa Trimm Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Trimm Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Trimm ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Trimm Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Trimm Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Trimm Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Trimm sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Trimm Žilina

Trimm ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Trimm, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Trimm Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Trimm Žilina.

Obchodné oddelenie Trimm Žilina

Reklamácie Trimm Žilina

Vedúci predajne Trimm Žilina

Leták Trimm Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Trimm? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Trimm Žilina.

Ako a kde získať leták Trimm Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Trimm je návšteva ľubovoľnej predajne Trimm Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Trimm Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Trimm Žilina?
V najnovšom letáku Trimm Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Trimm. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Trimm Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Trimm? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Trimm v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Trimm Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Trimm Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Trimm Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Trimm.

Hodnotenie a recenzie Trimm Žilina

Máte na Trimm Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Trimm a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Trimm Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár