U.S. Polo Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

155

U.S. Polo Žilina

U.S. Polo ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní U.S. Polo v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní U.S. Polo Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou U.S. Polo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o U.S. Polo Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní U.S. Polo Žilina.

Predajne U.S. Polo Žilina

Módna spoločnosť U.S. Polo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu U.S. Polo v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní U.S. Polo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky U.S. Polo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne U.S. Polo Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov U.S. Polo v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni U.S. Polo Žilina.

Mapa U.S. Polo Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne U.S. Polo Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka U.S. Polo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny U.S. Polo Žilina

Ak plánujete návštevu predajne U.S. Polo Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní U.S. Polo Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne U.S. Polo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu U.S. Polo Žilina

U.S. Polo ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke U.S. Polo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu U.S. Polo Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom U.S. Polo Žilina.

Obchodné oddelenie U.S. Polo Žilina

Reklamácie U.S. Polo Žilina

Vedúci predajne U.S. Polo Žilina

Leták U.S. Polo Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták U.S. Polo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku U.S. Polo Žilina.

Ako a kde získať leták U.S. Polo Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku U.S. Polo je návšteva ľubovoľnej predajne U.S. Polo Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták U.S. Polo Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták U.S. Polo Žilina?
V najnovšom letáku U.S. Polo Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky U.S. Polo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu U.S. Polo Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní U.S. Polo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne U.S. Polo v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni U.S. Polo Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou U.S. Polo Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou U.S. Polo Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní U.S. Polo.

Hodnotenie a recenzie U.S. Polo Žilina

Máte na U.S. Polo Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou U.S. Polo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na U.S. Polo Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár