Umbro Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

149

Umbro Žilina

Umbro ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Umbro v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Umbro Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Umbro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Umbro Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Umbro Žilina.

Predajne Umbro Žilina

Módna spoločnosť Umbro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Umbro v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Umbro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Umbro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Umbro Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Umbro v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Umbro Žilina.

Mapa Umbro Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Umbro Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Umbro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Umbro Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Umbro Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Umbro Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Umbro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Umbro Žilina

Umbro ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Umbro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Umbro Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Umbro Žilina.

Obchodné oddelenie Umbro Žilina

Reklamácie Umbro Žilina

Vedúci predajne Umbro Žilina

Leták Umbro Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Umbro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Umbro Žilina.

Ako a kde získať leták Umbro Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Umbro je návšteva ľubovoľnej predajne Umbro Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Umbro Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Umbro Žilina?
V najnovšom letáku Umbro Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Umbro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Umbro Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Umbro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Umbro v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Umbro Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Umbro Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Umbro Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Umbro.

Hodnotenie a recenzie Umbro Žilina

Máte na Umbro Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Umbro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Umbro Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár