Vippi Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

157

Vippi Žilina

Vippi ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Vippi v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vippi Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vippi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vippi Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vippi Žilina.

Predajne Vippi Žilina

Módna spoločnosť Vippi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vippi v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vippi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vippi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Vippi Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vippi v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vippi Žilina.

Mapa Vippi Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vippi Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vippi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vippi Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Vippi Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vippi Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vippi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vippi Žilina

Vippi ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Vippi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vippi Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vippi Žilina.

Obchodné oddelenie Vippi Žilina

Reklamácie Vippi Žilina

Vedúci predajne Vippi Žilina

Leták Vippi Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Vippi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vippi Žilina.

Ako a kde získať leták Vippi Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vippi je návšteva ľubovoľnej predajne Vippi Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vippi Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vippi Žilina?
V najnovšom letáku Vippi Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vippi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vippi Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Vippi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vippi v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vippi Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vippi Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Vippi Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vippi.

Hodnotenie a recenzie Vippi Žilina

Máte na Vippi Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vippi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vippi Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár