von Jungfeld Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

176

von Jungfeld Žilina

von Jungfeld ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní von Jungfeld v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní von Jungfeld Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou von Jungfeld, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o von Jungfeld Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní von Jungfeld Žilina.

Predajne von Jungfeld Žilina

Módna spoločnosť von Jungfeld prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu von Jungfeld v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní von Jungfeld sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky von Jungfeld sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne von Jungfeld Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov von Jungfeld v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni von Jungfeld Žilina.

Mapa von Jungfeld Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne von Jungfeld Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka von Jungfeld ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny von Jungfeld Žilina

Ak plánujete návštevu predajne von Jungfeld Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní von Jungfeld Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne von Jungfeld sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu von Jungfeld Žilina

von Jungfeld ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke von Jungfeld, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu von Jungfeld Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom von Jungfeld Žilina.

Obchodné oddelenie von Jungfeld Žilina

Reklamácie von Jungfeld Žilina

Vedúci predajne von Jungfeld Žilina

Leták von Jungfeld Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták von Jungfeld? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku von Jungfeld Žilina.

Ako a kde získať leták von Jungfeld Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku von Jungfeld je návšteva ľubovoľnej predajne von Jungfeld Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták von Jungfeld Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták von Jungfeld Žilina?
V najnovšom letáku von Jungfeld Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky von Jungfeld. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu von Jungfeld Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní von Jungfeld? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne von Jungfeld v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni von Jungfeld Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou von Jungfeld Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou von Jungfeld Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní von Jungfeld.

Hodnotenie a recenzie von Jungfeld Žilina

Máte na von Jungfeld Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou von Jungfeld a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na von Jungfeld Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár