Wallmann Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

162

Wallmann Žilina

Wallmann ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Wallmann v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wallmann Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wallmann, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wallmann Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wallmann Žilina.

Predajne Wallmann Žilina

Módna spoločnosť Wallmann prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wallmann v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wallmann sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wallmann sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Wallmann Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wallmann v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wallmann Žilina.

Mapa Wallmann Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wallmann Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wallmann ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wallmann Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Wallmann Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wallmann Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wallmann sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wallmann Žilina

Wallmann ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Wallmann, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wallmann Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wallmann Žilina.

Obchodné oddelenie Wallmann Žilina

Reklamácie Wallmann Žilina

Vedúci predajne Wallmann Žilina

Leták Wallmann Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Wallmann? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wallmann Žilina.

Ako a kde získať leták Wallmann Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wallmann je návšteva ľubovoľnej predajne Wallmann Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wallmann Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wallmann Žilina?
V najnovšom letáku Wallmann Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wallmann. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wallmann Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Wallmann? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wallmann v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wallmann Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wallmann Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Wallmann Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wallmann.

Hodnotenie a recenzie Wallmann Žilina

Máte na Wallmann Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wallmann a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wallmann Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár