Wenko Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

157

Wenko Žilina

Wenko ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní Wenko v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wenko Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wenko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wenko Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wenko Žilina.

Predajne Wenko Žilina

Módna spoločnosť Wenko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wenko v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wenko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wenko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Wenko Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wenko v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wenko Žilina.

Mapa Wenko Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wenko Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wenko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wenko Žilina

Ak plánujete návštevu predajne Wenko Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wenko Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wenko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wenko Žilina

Wenko ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke Wenko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wenko Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wenko Žilina.

Obchodné oddelenie Wenko Žilina

Reklamácie Wenko Žilina

Vedúci predajne Wenko Žilina

Leták Wenko Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták Wenko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wenko Žilina.

Ako a kde získať leták Wenko Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wenko je návšteva ľubovoľnej predajne Wenko Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wenko Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wenko Žilina?
V najnovšom letáku Wenko Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wenko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wenko Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní Wenko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wenko v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wenko Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wenko Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou Wenko Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wenko.

Hodnotenie a recenzie Wenko Žilina

Máte na Wenko Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wenko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wenko Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár