WMF Žilina – predajne, otváracie hodiny, kontakt

171

WMF Žilina

WMF ŽilinaOverte si dostupnosť značkových predajní WMF v meste Žilina. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní WMF Žilina. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou WMF, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o WMF Žilina, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní WMF Žilina.

Predajne WMF Žilina

Módna spoločnosť WMF prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu WMF v meste Žilina, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní WMF sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky WMF sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne WMF Žilina môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov WMF v meste Žilina, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni WMF Žilina.

Mapa WMF Žilina

Ak ste úspešne našli adresu predajne WMF Žilina, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka WMF ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny WMF Žilina

Ak plánujete návštevu predajne WMF Žilina, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní WMF Žilina, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne WMF sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu WMF Žilina

WMF ŽilinaHľadáte bližšie informácie o značke WMF, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu WMF Žilina. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom WMF Žilina.

Obchodné oddelenie WMF Žilina

Reklamácie WMF Žilina

Vedúci predajne WMF Žilina

Leták WMF Žilina

Už ste si prezreli najnovší leták WMF? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku WMF Žilina.

Ako a kde získať leták WMF Žilina?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku WMF je návšteva ľubovoľnej predajne WMF Žilina, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták WMF Žilina online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták WMF Žilina?
V najnovšom letáku WMF Žilina môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky WMF. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu WMF Žilina
Navštívili ste už niektorú z predajní WMF? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne WMF v meste Žilina. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni WMF Žilina nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou WMF Žilina

Ak máte skúsenosť s predajňou WMF Žilina – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní WMF.

Hodnotenie a recenzie WMF Žilina

Máte na WMF Žilina otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou WMF a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na WMF Žilina otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár